Mission statement.

Het doel van Palindroom? Een betrouwbare, veelzijdige contentpartner zijn voor de bouw- en architectuursector. In alles wat we doen, maken we een positieve, ecologische en maatschappelijke impact.

Sterk netwerk.

Een sterk netwerk is essentieel: zeker in de bouwsector. We voortdurend in nauw contact met ontwerpers, professionals en andere bouwspecialisten. Dit is een troef van Palindroom — waar ook jij als klant van mee profiteert.

Dit netwerk breiden we continu uit door regelmatig samen te werken met beursorganisatoren zoals FISA en organisaties uit de sector zoals NAVOrde van Architecten of Vlaams Architectuurinstituut.

Ons team.

Rik

Neven

Zaakvoerder rik@palindroom.be

Niels

Rouvrois

Manager niels@palindroom.be

Kevin

Moens

Manager kevin@palindroom.be

Tim

Janssens

Redactie (NL) | eindredactie (NL) | vertaling (FR-NL) tim@palindroom.be

Philippe

Selke

Redactie (FR) | vertaling (NL-FR) | eindredactie (FR) philippe@palindroom.be

Joaquim

Dupont

Redactie (FR) | vertaling (NL-FR) joaquim@palindroom.be

Liesbeth

Verhulst

Hoofdredactie Architectura (NL) | redactie (NL) liesbeth@palindroom.be

Wouter

Polspoel

Hoofdredacteur Circubuild NL | redactie (NL) wouter@palindroom.be

Filip

Van der Elst

Redactie | eindredactie (NL) filip@palindroom.be

Stef

Pennemans

Podcast | redactie (NL) stef@palindroom.be

Mathijs

Bokken

Administratie, after sales mathijs@palindroom.be

Tim

Henderix

Web developer tim.henderix@palindroom.be

Davy

Dheedene

Sales davy@palindroom.be

Inge

Lambrechts

Sales inge@palindroom.be

Catherine

Demeulenaere

Sales catherine@palindroom.be

Timido

aka Dzjeraar

Ontspanningsmanager

separator

Onze diensten.

Icon Redactie

Redactie

Schrijven is een vak apart. Schrijven over bouw en architectuur des te meer.

Lees meer
Icon Vertalingen

Vertalingen

Nood aan tweetalige content? Wij beschikken over zowel Nederlandstalige als Franstalige redacteurs en vertalers.

Lees meer
Icon Events

Events

Seminaries, panelgesprekken, wedstrijden of quizzen: en dit zowel in het Nederlands als in het Frans.

Lees meer
Icon Webinar

Webinar

Seminaries of infosessies moeten niet altijd fysiek plaatsvinden. Dat kan ook gerust online.

Lees meer
Icon Podcast

Podcast

Bereik architecten en bouwprofessionals op een moment dat het hen goed uitkomt.

Lees meer
Icon Video

Video

Architectuur- en interieurprojecten: boeiende onderwerpen die zich perfect lenen voor een videoreportage.

Lees meer
Icon Fotografie

Fotografie

Doe jouw project, product of interieur eer aan met een kwalitatieve fotoreportage.

Lees meer
Icon Architectura

Architectura

Belgisch nieuwsplatform over en voor de architectuur- en bouwsector

Lees meer
Icon Circubuild

Circubuild

Belgisch nieuwsplatform over en voor de circulaire bouwsector

Lees meer